Second Hand From London

Adres: plac Wyszyńskiego 31, Jelenia Góra 

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek od 9.00 do 17.00 
  • Wtorek od 9.00 do 17.00 
  • Środa od 9.00 do 17.00 
  • Czwartek od 9.00 do 17.00 
  • Piątek od 9.00 do 17.00 
  • Sobota od 9.00 do 13.00
  • Niedziela nieczynne 

Rodzaj zakupu:

Dzień dostawy: wtorek 

Rodzaj płatności: gotówka 

Źródło: www.google.pl/maps

Lumpeks Second Hand From London znajduje się na ulicy placu Wyszyńskiego 31 w Jeleniej Górze. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Second Hand From London odbywają się w wtorek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 09.00 do godziny 17.00. W weekendy Second Hand From London jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 09.00 do 13.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Second Hand From London to zdecydowanie ciekawe miejsce na dolnośląskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Jelenia Góra.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 4,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Second Hand From London w Jeleniej Górze, to pierwszy sklep, w którym będę robić zakupy. Super miejsce i dość spory asortyment. Mega polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.