Second hand „U Gucia”

Adres: II Armii Wojska Polskiego 10, 59-920 Bogatynia

Godziny otwarcia: brak informacji 

Rodzaj zakupu: wycena

Dzień dostawy: środa

Tel. kontaktowy: 502 483 755

Fanpage: www.facebook.com/Second-hand-U-Gucia/

Lumpeks U Gucia znajduje się na ulicy II Armii Wojska Polskiego 10 w Bogatynii. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w U Gucia odbywają się w środa.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 09.00 do godziny 18.00. W weekendy U Gucia jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 09.00 do 15.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

U Gucia to zdecydowanie ciekawe miejsce na dolnośląskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Bogatynia.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 3,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Second Hand „u Gucia” to jedyny lumpeks w Bogatyni, w którym można znaleźć naprawdę fajne ciuszki za dobrą cenę. Polecam to miejsce! Dzięki za namiary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.