Second hand w galerii handlowej

Second hand w galerii handlowej? Ku zdziwieniu powstały takie miejsca nawet w Polsce! Sklepy z odzieżą używaną najczęściej dostępne w centrum miasta, a czasami osiedlowych blaszakach. A tu takie zaskoczenie! Pomysłem otwarcia miejsca, oferującego ubrania z drugiej ręki w galerii zaskoczył niejednego miłośnika mody.

Skąd pomysł ?

Historia o second handzie w galerii zapoczątkowała pewna bizneswoman ze Szwecji – Anna Bergstrom. Założycielka centrum handlowego z odzieżą używaną skupiała się głównie na tym jak wprowadzić zero waste w świat zakupów. Magiczne miejsce, które daje drugie życie w poprzednim wcieleniu pełniło funkcje jako stary opuszczony magazyn na samochody. Kto, by pomyślał, że powstanie nowa przyszłość. ReTuna – nieustannie rozwijająca się przestrzeń, która się wyróżnia na tle pozostałych galerii handlowych.

Miejski Bazar – pierwszy sklep z odzieżą używaną w centrum galerii

Dobrą nowina dla fanów ubrań z stylu vintage, ideo faste było otwarcie Miejskiego Bazaru w Galerii Młocin w Warszawie. Oprócz prawdziwych perełek, sklep oferuje wymianę używanych ubrań. Cały proces polega na zarejestrowaniu się i wynajęciu stoiska. Potem przynosisz swoje produkty i proces sprzedaży przekazujesz pracownikom, którzy pobierają prowizje 20%.

W Bazarze Miejskim można spotkać niemal, że wszystko książki, donice, dywany, to co wystawcy przyniosą ze swoich domów. Właściciel sklepu – Tomasz Gałkowski zapewnia, że rzeczy są w dobrej jakości. Oferta galerii staje się coraz bardziej popularna i stale się rozwija. Uświadamia klientom, korzystający z takich usług, w ten sposób promują proekologiczne rozwiązania, za które matka ziemia podziękuje.

Koncept posiada stronę internetową, na której masz możliwość zamówić swój regał, w którym będą umieszczane twoje produkty.

Sklepy stacjonarne czynne są w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 19, Słowackiego 12 oraz zapraszają zainteresowanych we Wrocławiu przy ulicy Brodatego 11. Więcej informacji zdobędziesz, wchodząc na stronę www.bazarmiejski.pl

Zastanawiasz się gdzie jest lumpeks w twojej okolicy. Możesz go bardzo prosty sposób sprawdzić, wchodząc na naszą stronę gdzie jest lumpeks. Jest to baza wszystkich lumpeksów w Polsce, która pozwala nam znaleźć sklep w twojej okolicy.

Źródło: www.vogue.pl

Posted in Moda, Uncategorized, Z życia lumpiarza.