Sklep z odzieżą używaną-Mostowa 2, Bolesławiec

Adres: ul. Mostowa 2 Bolesławiec

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek od 10.00 do 18.00 
  • Wtorek od 10.00 do 18.00 
  • Środa od 10.00 do 18.00 
  • Czwartek od 10.00 do 18.00 
  • Piątek od 10.00 do 18.00 
  • Sobota od 10.00 do 14.00 
  • Niedziela nieczynne 

Rodzaj zakupu:

Dzień dostawy:

Rodzaj płatności:

Fanpage: www.facebook.com/sklepzodziezauzywanaboleslawiec

Lumpeks Sklep z odzieżą używaną-Mostowa 2, Bolesławiec znajduje się na ulicy Mostowej 2 w Bolesławcu. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Sklep z odzieżą używaną-Mostowa 2, Bolesławiec odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 10.00 do godziny 18.00. W weekendy Sklep z odzieżą używaną-Mostowa 2, Bolesławiec jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 10.00 do 14.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

Sklep z odzieżą używaną-Mostowa 2, Bolesławiec to zdecydowanie ciekawe miejsce na dolnośląskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Bolesławiec.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Sklep z odzieżą używaną na ulicy Mostowej w Bolesławcu, to naprawdę fajne miejsce, dzięki, któremu można w spokoju zrobić w zakupu, przy okazji odkryć okazałe perełki dosłownie za grosze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.