Vinted nowa aplikacja – zobacz jak zmieniła się platforma

Niedawno Vinted poinformowało w komunikacie na platformie oraz w e-mailu swoich użytkowników o zbliżającej się rewolucji, dzięki której będziemy mogli w dniach od 16 do 20 maja przenieść swoje konto na nową wersje platformy. Dokładnie w ciągu 4 dni użytkownicy dostaną od Vinted zaproszenie, w którym bardzo prosty sposób zostanie wyjaśnione jak przejść proces rejestracji i przenieść informacje.

Vinted nowa aplikacja – jakie nowości zostały wprowadzone?

Przede wszystkim na nowa wersja Vinted umożliwi zakupy i sprzedaż przedmiotów z drugiej ręki użytkownikom, którzy pochodzą z Czech, Słowacji i Litwy. Taki międzynarodowy handel z pewnością zwiększy szanse na zdobycie produktów w atrakcyjnych cenach.

Poza tym odmieniona platforma wprowadziła nowe kategorie produktów takie jak dom, rozrywka i zwierzęta. To znaczy, że będzie można wystawić na sprzedaż gry, mniejsze meble, transportery i wiele innych przedmiotów. A co pozostało niezmienione? Dużem plusem jest to, że na nowej platformie będą widniały prawie wszystkie informacje ze starego konta, takie jak zapisywane wyszukiwania, niezakończone ogłoszenia. Także nie trzeba się martwić o ponowne wprowadzenie danych. Za to należy przejść ponowną weryfikacje, którą należy zrobić na samym początku. Niestety trzeba pożegnać się z historią rozmów z pozostałymi użytkownikami oraz statystykami podbitych przedmiotów i sugerowanymi ofertami.

Vinted nowa aplikacja  – co należy zrobić zanim przeniesiemy konto?

Taka rewolucja jak ze zmianą platformy Vinted wiąże się z również z konsekwencjami, dlatego w pierwszej kolejności należy dokończyć wszystkie transakcje. Najlepiej będzie wypłacić wszystkie środki z portfela Vinted na konto bankowe.

Jak już wiemy, że proces migracji danych rozpoczął się w dniu 16 maja, ale Vinted poinformował już dosyć wcześniej. A przy okazji można zauważyć, że ikona aplikacji zmieniła kolor na szary.

A co ze „starym Vinted”? Niestety, na platformie nie będzie można dokonywać zakupów, sprzedawać produktów, czy dodawać rzeczy do ulubionych i rozpoczynać konwersacji z innymi użytkownikami. Jedyna opcją jest to, że platforma będzie działała trybie do odczytu tylko do 20 czerwca. Po tym terminie zostanie zamknięta, ale nadal użytkownicy będą mogli wypłacać pieniądze lub zwrócić się ewentualnie do działu pomocowego platformy.

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę w Vinted i nie masz kompletnie pojęcia od czego zacząć to zerknij na jak sprzedawać na Vinted – sprawdzone porady, dowiesz się o sprawdzonych technikach, które na pewno ci pomogą.

Źródło: superbiz.se.pl

Posted in Z życia lumpiarza.