VIVE Profit

Adres: Sygietyńskiego 2,  Jelenia Góra

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek od 8.00 do 20.00 
  • Wtorek od 8.00 do 20.00 
  • Środa od 8.00 do 20.00
  • Czwartek od 8.00 do 20.00 
  • Piątek od 8.00 do 20.00 
  • Sobota od 8.00 do 20.00
  • Niedziela nieczynne

Rodzaj zakupu:

Dzień dostawy:

Rodzaj płatności: gotówka

Strona internetowa: www.viveprofit.pl

Źródło: facebook.com

Lumpeks VIVE Profit znajduje się na ulicy Sygietyńskiego 2 w Jeleniej Górze. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w VIVE Profit odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 08.00 do godziny 20.00. W weekendy VIVE Profit jest otwarty jedynie w soboty od godziny 8.00 do 20.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

VIVE Profit to zdecydowanie ciekawe miejsce na dolnośląskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Jelenia Góra.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 4,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Dzięki waszej bazie, odkryłam magiczne miejsce – VIVE Profit w Jeleniej Górze. Niezawodna załoga, bardzo sympatyczna. Sklep z tysiącem fantastycznych ubrań i dodatków. Chyba najlepszy lumpeks w Jeleniej Górze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.