Vive Profit-sklep z odzieżą używaną

Adres: ul. Mazowiecka 3, Wałbrzych

Godziny:
Poniedziałek: od 9.00 do 19.00
Wtorek:  od 9.00 do 19.00
Środa:  od 9.00 do 19.00
Czwartek:  od 8.00 do 20.00
Piątek:  od 8.00 do 20.00
Sobota: od 8.00 do 20.00
Niedziela: zamknięte

Strona: www.vivetextilerecycling.pl

Lumpeks Vive Profit-sklep z odzieżą używaną znajduje się na ulicy Mazowieckiej 3 w Wałbrzychu. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Vive Profit-sklep z odzieżą używaną odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 09.00 do godziny 19.00. W weekendy Vive Profit-sklep z odzieżą używaną jest otwarty jedynie w sobotę od godziny od 08.00 do 20.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

Vive Profit-sklep z odzieżą używaną to zdecydowanie ciekawe miejsce na dolnośląskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Wałbrzych.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 5,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Dzięki za adres do VIVE PROFIT, ale powiem szczerze, że nic tam ciekawego nie ma. Bardzo średni lumpeks w Wałbrzychu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.