Werona-sklep z odzieżą używaną

Adres: Generała Władysława Andersa 51, Bydgoszcz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: od 09.00 do 17.00
Wtorek: od 09.00 do 17.00
Środa: od 09.00 do 17.00
Czwartek: od 09.00 do 17.00
Piątek: od  09.00 do 17.00
Sobota: od 09.00 do 13.00

Rodzaj zakupu: Kilogram
Dzień dostawy: Poniedziałek
Sposób płatności: Gotówka / karta

Lumpeks Werona-sklep z odzieżą używaną znajduje się na ulicy Generała Władysława Andersa 51 w Bydgoszczy. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Werona-sklep z odzieżą używaną odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 09.00 do godziny 17.00. W weekendy Werona-sklep z odzieżą używaną jest otwarty jedynie w sobotę od godziny.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

Werona-sklep z odzieżą używaną to zdecydowanie ciekawe miejsce na kujawsko-pomorskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Bydgoszcz.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.