Jak znaleźć markowe ubrania w lumpeksach?

Każdy z nas wchodzi z nadzieją do lumpeksu, że znajdzie tą upragnioną perełkę ze znanym napisem, znaczkiem. Niestety czasami jest tak, że ktoś zabierze nam ją z przed nosa albo musimy bardzo cierpliwie szukać. Więc jak znaleźć markowe ubrania w lumpeksie?

Markowe ubrania w lumpeksie – jak szukać?

Kupowanie ubrań w second handzie to również dobry biznes, dlatego markowe ubrania są najbardziej wyszukiwane przez klientów. Zdobycie takich perełek za grosze to nie lada wyzwanie, grunt żeby się nie poddawać! Jeśli marzysz, aby stać się prawdziwym lumpeksowym zdobywcą to świetnie trafiłeś/aś! Oto mały poradnik dla Ciebie!

Zanim wejdziesz do wybranego lumpeksu nie nastawiaj się bojowo. Fakt! Ludzie są różni i każdy z nas posiada inny temperament. Przez to dochodzi do nieprzyjemnych scen. A tego najlepiej unikać jak ognia.

Przejrzyj każdy dział w sklepie, ponieważ perełka może być bardzo dobrze ukryta pod innymi rzeczami i bardzo łatwo jest ją przeoczyć.

Czy udało Ci się w końcu coś znaleźć? Jeśli tak to sprawdź w Internecie z jakiej kolekcji pochodzi dana rzecz i ile jest warta.

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach, więc skup się na detalach! Upewnij się z jakiego materiału jest wykonana rzecz, przyjrzyj się drobiazgom, czy przypadkiem guziki są nienaruszone.

Jeśli trafi Ci się perełka ze znaczkiem marki światowego domu mody np. Chanel, Dolce & Gabbana nie popadaj od razu w zachwyt, staraj się ocenić to na chłodno, ponieważ czasem do lumpeksów trafiają podróbki.

Czy markowe ubrania znajdziemy w każdym lumpeksie?

Odzież używana w szmateksach, ciucholandach, włączając w to sklepy internetowe podczas pandemii zyskała dużą popularność. Pytanie czy markowe ubrania znajdziemy nawet w osiedlowym blaszaku z napisem „ Second hand”? Dla chcącego, nic trudnego! Wystarczy odrobina cierpliwości w poszukiwaniach. Ci, którzy dbają o swój niepowtarzalny, oryginalny styl tak szybko nie poddają się, sprawdzą każdy zakątek.

Jeśli lubisz buszować po internecie i nie rozstajesz się z telefonem na minutę to świetną alternatywą jest aplikacja Vinted. Tutaj często wystawione ubrania markowe są nietrafionym zakupem i można je zdobyć za dość przystępną cenę. Więcej informacji na temat aplikacji zdobędziesz w artykule: „Jak sprzedawać na Vinted – sprawdzone porady”.

Szukasz markowych ubrań z drugiej ręki? Z pewnością pomoże Ci największa baza lumpeksów w Polsce. Wejdź na gdziejestlumpeks.pl i sprawdź gdzie twoja upragniona perełka czeka na Ciebie.

Posted in Moda, Uncategorized, Z życia lumpiarza.