Najlepsze lumpeksy w Legnicy

Z biegiem lat produkcja odzieży znacznie wzrosła, a co za tym idzie jesteśmy popychani do kupowania nadmiaru ubrań. Na metce widniał napis „sale”, więc musisz kupić t-shirt, bo przecież drugi raz taka okazja się nie przydarzy. Może jeszcze raz to przemyślisz wiedząc, ze wyprodukowanie jednej koszulki pochłania prawie trzy tysiące litrów wody.

Przestańmy napędzać produkcje i pomóżmy planecie kupując w lumpeksach. To żaden wstyd, wręcz przeciwnie. Możesz cieszyć się unikatowymi perełkami, których Twoi znajomi na pewno nie zobaczą na wieszaku w znanej sieciówce. Sprawdź jakie lumpeksy w Legnicy warto odwiedzić. Na pewno nie będziesz żałować.

Lumpeksy w Legnicy – jak wybrać ten odpowiedni?

Jak zacząć swoją przygodę z lumpeksami? Nie ma jednej dobrej odpowiedzi, chodzić i próbować. Ze swojej strony, możemy dodać, że zawsze warto sprawdzić z jakich krajów pochodzi towar w danym sklepie. Odzież z Anglii, Irlandii czy Szwajcarii, daje nam gwarancję tanich ciuchów o dobrej jakości. Powstaje również coraz więcej lumpeksom vintage. Ceny towaru bywają nieco droższe od tych standardowych, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło wrócić się z pustymi rękoma. Kto wie, jaka jest historia bluzy, która skradła nasze serce. Nie dość, ze zamiast wyrzucać ciuch do kosza, to nadajemy mu drugie życie, to jeszcze można rozmyślać jaka jest jego historia.

Najlepszy lumpeksy w Legnicy – ranking

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajęła Stylownia, która mieści się na ulicy Skarbowej. Sklep cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów. Wpływ na to ma m.in. komis, dzięki któremu możemy zarobić oddając swoje rzeczy, które kurzą nam się w szafie. W Stylowni zadbano o podział na dwie strefy: towar wyceniony, oraz na wagę. Warto zajrzeć we wtorki, podczas dostawy towaru.

Innym sklepem, który możemy polecić jest Manhattan, mieszczący się na Al. Rzeczypospolitej. Sama nazwa przywołuje lasy obraz i to nie bez powodu. W lumpeksie znajdziemy odzież używaną z USA i Europy. Rozgrzewkę zakupową można zacząć od poniedziałku, kiedy towar jest najtańszy.

Warto wcześniej zajrzeć na Facebooka, gdzie jesteśmy informowani o najnowszych promocjach np. na wyceniony towar.

Kolejnym sklepem godnym uwagi jest Pluma, który znajdziemy na samym rynku. W lumpeksie znajdziemy sporo ciuchów z Anglii i Irlandii. Blisko, tanio oraz spory wybór odzieży. Czego chcieć więcej?

Jeśli masz dobre doświadczenia ze sklepem, o którym nie wspomnieliśmy w naszym rankingu, nie wahaj się i wprowadź dane w zakładce DODAJ SKLEP, a może to on wygra ranking na najlepszy lumpeks w Legnicy.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.