Najlepsze lumpeksy w Olsztynie – gdzie zajrzeć

Inwestowanie w dobrej jakości używane ciuchy, które posłużą nam przez długie lata jest coraz bardziej popularne, a tendencja do świadomej konsumpcji jest coraz bardziej dostrzegalna. Kupowanie w lumpeksach już dawno przestało być czymś niespotykanym, a stało się czymś… normalnym. Jest to najlepszy sposób na oszczędzanie, połączone z wyróżnieniem się w tłumie, mając na uwadze że w znanych sieciówkach manekiny wyglądają identycznie oraz dbanie o naszą planetę.

Lumpeksy w Olsztynie – rodzaje

Lumpeksy w Olsztynie cieszą się ogromną popularnością, a wybór jest naprawdę szeroki. Mamy szansę na zakupy odzieży sortowanej, co oznacza że towar jest w bardzo dobrym stanie i równie dobrej jakości. Odzież w lumpeksach w Olsztynie pochodzi głównie z Anglii, Irlandii, Szwecji czy też Szwajcarii. Sprawdź jakie sklepy polecamy odwiedzić i wybierz swój ulubiony.

Najlepsze lumpeksy w Olsztynie – nasze polecenia

Pierwszym polecanym przez nas lumpeksem w Olsztynie jest Stylowy Butik na ulicy Jagiellońskiej. W soboty jest dostawa nowego towaru, natomiast w poniedziałek -10% na wszystkie artykuły, kończąc na piątku gdzie towar przeceniony jest aż do 50%. Polecamy rownież śledzić fanpage na Facebooku, gdzie umieszczane są informacje odnośnie nowych dostaw, czy też promocji. Sklep posiada markową wyselekcjonowaną odzież.

Innym sklepem, który warto odwiedzić w Olsztynie jest Szwedka na ulicy Żeromskiego. Jak sama nazwa nam podpowiada, na miejscu znajdziemy odzież i dodatki głównie ze Szwecji, ale również wielu innych krajów. Ogromnym plusem są godziny otwarcia sklepów, ponieważ na shopping możemy udać się już od 9. Klienci chwalą sobie mila atmosferę w sklepie, oraz czyste, nowe ubrania.

Kolejnym polecanym przez nas sklepem jest Sklep z odzieżą używaną i przeróbki krawieckie, musimy pogratulować genialnego pomysłu. Kupując rzeczy z drugiej ręki, możemy nadać im za jednym zamachem drugiego życia pozostawiając ciuchy w zakładzie krawieckim, który mieści się w tym samym miejscu. Jeśli lubisz eksperymentować z modą, z pewnością musisz odwiedzić ten sklep.

Jeśli widzisz, że na naszej liście zabrakło lumpeksu, który powinniśmy polecić, dodaj go w zakładce DODAJ SKLEP.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.