Najlepsze lumpeksy w Zielonej Górze

Poprzez styl ubierania, można wyrazić siebie – to co nam w duszy gra i jakim jesteśmy człowiekiem, ale nie metka o tym decyduje. Coraz więcej znanych gwiazd otwarcie mówi, że większość swoich stylizacji ma z ciucholandów. Nikt nie mówił, że na ściankę trzeba być ubranym w znane domy mody, a nawet jeśli, to w lumpeksie jest szansa, że znajdziesz ciuch od znanego projektanta za grosze. Lumpeksy dość niedawno wpisały się w polski krajobraz. Niby były z nami od zawsze, ale wcześniej odwiedzanie sklepów z odzieżą używaną kojarzyło się z brakiem pieniędzy i wstydem. Jak dobrze mieć świadomość, że robienie zakupów w lumpeksach stało się teraz modne, a sklepów wciąż przybywa.

Lumpeksy w Zielonej Górze – jak kupować?

Lumpeksy w Zielonej Górze cieszą się dużą popularnością, jednak przed zakupami zastanów się jakich rzeczy szukasz i jaki styl Cię interesuje. To pozwoli Ci odrzucić niepotrzebne buszowanie wśród rzeczy, które nie będą dla Ciebie. Gdy już znajdziesz kilka perełek, w których już sobie wyobrażasz jak wychodzisz na ulicę przymierz, lub sprawdź dokładnie, czy nie ma żadnych zniszczeń lub zabrudzeń. Jeżeli rzecz, która Cię zainteresowała jest lekko zniszczona, nie musisz od razu rezygnować z kupna. Jest wiele sposobów na proste przerobienie ubrań, tak aby zniszczenie nie było widoczne, a ciuch był jeszcze bardziej wyjątkowy. Na naszej stronie możesz zobaczyć świetny i szybki sposób na danie ciuchom drugiego życia.

Najlepsze lumpeksy w Zielonej Górze – do których warto zajrzeć?

Odwiedzając Zieloną Górę, lumpeksy aż się proszą o wstąpienie do środka. Jednym z nich jest DressCode, na ulicy Kupieckiej. Zakupy możemy zrobić już od godziny 9, a przy kasie nie trzeba będzie nerwowo pytać gdzie niedaleko znajdziemy bankomat, ponieważ za zakupy można płacić kartą. W środę co trzecia najtańsza rzecz jest gratis, co pozwala nam na wyjście ze sklepu z pełną reklamówką ubrań. W DressCode znajdziemy bardzo dużo markowych ubrań za grosze. Warto odwiedzać stronę internetową sklepu na Facebooku, gdzie klienci na bieżąco są informowani o najnowszych promocjach i dostawach.

Fot. Screenshot: www.facebook.com/DressCodeZG/

Kolejnym sklepem, do którego warto zajrzeć w Zielonej Górze jest Skandynawska Odzież na ulicy Lisowskiego. Jak sama nazwa mówi, asortyment odzieży ze Skandynawii jest naprawdę szeroki. Środa to dzień dostaw, a każdy kolejny dzień to większe rabaty na rzeczy, które wpadły nam w oko. Sukienki, kurtki to tylko jedne z nielicznych rzeczy które można tam znaleźć. Jeśli szukasz ubrań dla najmłodszych, z pewnością je tam znajdziesz.

Innym polecanym przez nas sklepem jest Szuflada na ulicy Ptasiej i Ciesielskiej. Sklep otwarty jest od godziny 9 i cieszy się ogromną popularnością. Wybierając się do sklepu w sobotę, czyli w dniu dostaw, musisz mieć na uwadze, że możesz odstać swoje w kolejce, ale z czystym sumieniem możemy przyznać, że warto. Kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić ten sklep jest bardzo miła obsługa i muzyka, która leci w tle.

Fot. Screenshot: www.google.pl/maps/place/Szuflada/

Na naszej liście nie może zabraknąć sklepu Vestir na ulicy Chopina. We wtorki jest wymiana towaru na nowy, a co za tym idzie każdy kolejny dzień to większe rabaty. Odzież jest wyceniona, więc możemy liczyć się z dobrym stanem i jakością sprzedawanego towaru. Chyba nie znam kogoś kto nie lubiłby butów i to właśnie na nie warto spojrzeć w sklepie. Oprócz odzieży jest szeroka oferta obuwia oraz dodatków.

Jeśli nie wspomnieliśmy o lumpeksie, który warto byłoby odwiedzić, dodaj go do naszej bazy w zakładce DODAJ SKLEP i szerzmy razem wieści o tym jakie są najlepsze lumpeksy w Zielonej Górze.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.