Najlepsze lumpeksy w Jeleniej górze – jakie warto odwiedzić?

Okazuje się, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób chętnie kupuje ubrania w lumpeksach. Dla jednych to pomysł na biznes, dla drugich sposób na ochronę środowiska, a jeszcze dla innych frajda, gdy znajdą za kilka złotych jakąś „ perełkę”.

W Polsce istnieje sporo miejsc, gdzie można wyhaczyć fajne perełki. Teraz skupiliśmy uwagę na Jeleniej górze, przygotowaliśmy dla Ciebie mały ranking najlepszych lumpeksów w tym mieście.

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje VIVE Profit, mieszczący się na ul. Sygietyńskiego. Jest to 35 sklep w Polsce. Funkcjonuje od niedawna, więc jest świeżo wyremontowany, a klimat w nim panujący jest naprawdę sprzyjający w poszukiwaniu. Ubrania i akcesoria są dobrej jakości i są odpowiednio wyselekcjonowane. Z pewnością w tym sklepie się nie zgubisz, ponieważ jest podzielony na poszczególne strefy. W razie wątpliwości, zawsze można zapytać obsługi, która jest bardzo uprzejma i chętna do pomocy. Jeśli chcesz odwiedzić VIVE Profit w Jeleniej Górze, to przyjdź w piątek rano, jest to dzień, kiedy przychodzi nowa dostawa. Wtedy jest największa szansa, aby zdobyć fajny element do swojej garderoby.

Adres: Sygietyńskiego 2, 58-500 Jelenia Góra

Godziny otwarcia: od poniedziałki do soboty, 9.00 do 20.00,

Źródło: www.google.com/search

Kolejnym lumpeksem wartym odwiedzenia jest Second Hand from London, który znajduje się na placu Wyszyńskiego. Asortyment sklepu jest odpowiednio uporządkowany, ubrania są jakościowo dobrze dobrane, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Można również znaleźć fajne perełki w dziale dziecięcym. Na zakup w tym sklepie najlepiej zaplanuj sobie we wtorki, wtedy jest największy wybór.

Adres: plac Wyszyńskiego 31, Jelenia Góra

Godziny otwarcia: od poniedziałki do piątku, 9.00 do 17.00, w soboty od 9.00 do 13.00

Źródło: www.google.com/search

W Jeleniej sporo klientów chwali sobie sklep z odzieżą używaną – „Tani Ciuch”, mieszczący się na Ogińskiego. W tym przytulnym lokalu znajdziesz szeroki asortyment ubrań, akcesoriów. Sprawdź w naszej bazie gdziejestlumpkes.pl i ruszaj na zakupy!

Posted in Z życia lumpiarza.